محصولات سوناکس را ازکجا بخریم

 فروشگاه مرکزی و دائمی سوناکس ایران

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، سه راه آصف، روبروی خیابان شهید طاهری ، مجتمع بامیک طبقه ۵-

تلفن : ۲۶۸۰۰۲۶۹-۰۲۱  (ساعت کار فروشگاه : ۹ الی ۱۸ غیر از ایام تعطیل)

فروشگاه های آنلاین محصولات سوناکس

digikala_logoفروشگاه دیجی کالا

دیجی کالا در طول سالهای گذشته تبدیل به یکی از معتبرترین فروشگاههای آنلاین در ایران شده است. شما می توانید با مراجعه به سایت دیجی کالا و جستجوی عبارت SONAX یا سوناکس سری کامل محصولات سوناکس را مشاهده و خرید نمایید. برای دسترسی راحت تر به صفحه سوناکس در دیجی کالا  می توانید اینجا کلیک کنید:

digikala

خرید محصولات سوناکس از دیجی کالا

khodrokala

فروشگاه خودروکالا

فروشگاه خودروکالا از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین و اینترنتی است که محصولات آن صرفا در زمینه خودرو می باشند. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه خودرو کالا محصولات سوناکس را که در زیر مجموعه محصولات مراقبت و نگهداری خودرو قرار دارد، مشاهده وخرید نمایید. برای دسترسی راحت تر به صفحه محصولات سوناکس درخودرو کالا می توانید اینجا کلیک کنید:

KHODROKALA-SCR-new

خرید محصولات سوناکس از خودروکالا

فروشگاه گنجی پخش

فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای مرتبط با خودرو، لوازم خودرو در ایران است.این فروشگاه یکی از زیر مجموعه های شرکت ابتکارآوران امن می باشد که وارد کننده، پخش کننده عمده و دارای نمایندگی رسمی برند های محصولات خوشبو کننده ماشین و خوشبوکننده‌های خانگی ، اسپری خوشبوکننده و سایر محصولات نظافت و نگهداری خودرو می باشد. کالاهای خودرویی مانند دستگاه پولیش، پوشش نانو سرامیک خودرو، اسپری داشبورد، اسپری لاستیک، موتور شوی، تمیز کننده سقف و صندلی، واکس و پولیش، کفی ماشین و کفپوش خودرو، روکش فرمان ، خوشبو کننده و… با تنوعی بی‌نظیر از برندهای برتر نظیر سوناکسsonax ورثوورثwurth نانوتیسNanotiss نچرال فرش مفراmafra کیلkiehl ترتل واکس ۳M کمیکال گایز داینوتب روپسrupes سافت ۹۹ و خدمات اجرای پولیش و سرامیک (دیتیلینگ حرفه ای)و … در گنجی پخش عرضه می‏‏‏‌شوند. گنجی پخش با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار لوازم مصرفی و تزیینی خودرو در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند

خرید محصولات سوناکس از گنجی پخش

نظر خود را ثبت کنید