شیشه شوی ضد یخ سوناکس-کد۳۳۲۳۰۰

تومان78,000

موجود در انبار

توضیحات کوتاه

SONAX Antifreeze & Clear View

شيشه شوی ضد یخ سوناکس جهت مقابله با يخ زدگی با قدرت پاک کنندگی قوی، جهت پاک کردن روغن، نمک، املاح و ديگر کثيفی های فصل زمستان کاربرد دارد. همچنین این محصول، از يخ زدگی پاشنده ها و سطح شيشه جلوگيری می کند. شيشه شوی ضد یخ سوناکس همراه با بوی مطبوع تاثيری روی رنگ، کروم، لاستيک و قطعات پلاستيکی ندارد.

شیشه شوی ضد یخ سوناکس جهت مقابله با یخ زدگی با قدرت پاک کنندگی قوی، جهت پاک کردن روغن، نمک، املاح و دیگر کثیفی های فصل زمستان کاربرد دارد. همچنین این محصول، از یخ زدگی پاشنده ها و سطح شیشه جلوگیری می کند. شیشه شوی ضد یخ سوناکس همراه با بوی مطبوع تاثیری روی رنگ، کروم، لاستیک و قطعات پلاستیکی ندارد. از این محصول می توان برای چراغ های زنون استفاده کرد و وضوح اپتیک شیشه، را نیز افزایش می دهد. شیشه شوی ضد یخ سوناکس تیغه برف پاک کن را با واسطه گلیسیرین موجود، همیشه نرم و تازه نگه می دارد. همچنین از موتور شیشه شوی را نیز محافظت کرده و به عمر آن می افزاید.

روش استفاده:

با توجه به دمای هوا و درجه سردی آن، شیشه شوی ضد یخ سوناکس را باید با نسبت های مختلف با آب شیشه شوی، ترکیب کرد. بهترین روش این است که هنگامی که مخزن مایع شیشه شوی تقریبا خالی شده است، ابتدا مایع شیشه شوی ضد یخ سوناکس را اضافه کرده و سپس، باقی مخزن را با آب پر کنید. هر بطری مایع شیشه شوی ضد یخ سوناکس، که حاوی یک لیتر مایع است تا ۲۰- درجه سانتیگراد در مقابل یخ زدگی مقاوم است. بنابراین اگر یک لیتر مایع شیشه شوی ضد یخ سوناکس با یک لیتر آب ترکیب شود تا ۲۰- درجه در مقابل یخ زدگی، مقاوم است. به همین ترتیب، اگر یک لیتر مایع شیشه شوی سوناکس با ۲ لیتر آب ترکیب شود تا ۱۰- درجه و در مناطق بسیار سردسیر نیز می توانید از دو مایع شیشه شوی ضد یخ سوناکس برای هر لیتر آب استفاده کنید که تا ۳۰- درجه در مقابل یخ زدگی مقاوم خواهد بود.

Additional Information

حجم

1000 میلی لیتر

ویدیو

روش استفاده از شیشه شوی ضد یخ سوناکس

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “شیشه شوی ضد یخ سوناکس-کد۳۳۲۳۰۰”