فرچه رینگ سوناکس-کد۴۱۷۵۴۱

تومان74,000

موجود در انبار

توضیحات کوتاه

SONAX Wheel Rim Brush Ultra-Soft

فرچه رینگ سوناکس برای دسترسی آسان در تمیز کردن کامل رینگ های خیلی جرم دار به ویژه به همراه شوینده های رینگ استفاده می شود. گرده های لنت ترمز و کثیفی های جاده باعث ایجاد لکه هایی سر سخت بر روی رینگ خودرو، می شوند که تمیز کردن آن ها و به خصوص دسترسی به آن ها، آسان نیست.

فرچه رینگ سوناکس برای دسترسی آسان در تمیز کردن کامل رینگ های خیلی جرم دار به ویژه به همراه شوینده های رینگ استفاده می شود. گرده های لنت ترمز و کثیفی های جاده باعث ایجاد لکه هایی سر سخت بر روی رینگ خودرو، می شوند که تمیز کردن آن ها و به خصوص دسترسی به آن ها، آسان نیست. فرچه رینگ سوناکس، طوری طراحی شده که علاوه بر سازگار بودن با رینگ شوی پر قدرت اکستریم سوناکس-کد۲۳۰۴۰۰، بسیار بادوام بوده و در صورت استفاده مناسب، مدت طولانی قابل استفاده خواهد بود. ضمنا سر پارچه ای فرچه رینگ سوناکس قابل جدا شدن و شستشو به صورت جداگانه، است.

پیشنهاد می شود، که پس از تمیز کردن رینگ خود با استفاده از فرچه رینگ سوناکس همراه با رینگ شوی پر قدرت اکستریم سوناکس-کد۲۳۰۴۰۰، از پوشش محافظ رینگ سوناکس-کد۲۳۶۱۰۰ هم استفاده کنید، تا تمیزی و درخشندگی رینگ شما ماندگار تر و تمیز کردن آن آسان تر باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “فرچه رینگ سوناکس-کد۴۱۷۵۴۱”