sonax

درباره آلفا حرکت پرتوان

شرکت آلفا حرکت پرتوان

logoahp

شرکت آلفا حرکت پرتوان در سال ۱۳۸۳ با هدف ارایه آخرین محصولات و خدمات در زمینه خودرو تاسیس گردید.موسس و کارشناسان این شرکت فعالیت خود را با تکیه بر دانش، تخصص، مهارت و عشق به اتومبیل آغاز کرده اند و تا امروز با ارایه محصولات و خدمات شماری از برترین برندهای دنیا به عنوان نماینده رسمی و یا تامین کننده اصلی در ایران فعالیت خود را ادامه داده اند.


آلفا حرکت پرتوان امروز نماینده رسمی برندهایی چون HBC System,Superchips,Pipercams و سوناکس SONAX در ایران می باشد. همچنین این شرکت به عنوان تامین کننده اصلی محصولات شرکت هایی مانند K&N، RUPESو … نیز نام شناخته شده ای هم از سوی تامین کنندگان و هم از سوی مصرف کنندگان می باشد.


شرکت سوناکس SONAX در سال ۱۹۵۰ در آلمان تاسیس شد و امروز تبدیل به برند برتر قرن در آلمان شده است.  سوناکس SONAX در بیش از ۱۲۰ کشور جهان نماینده فعال دارد و به عنوان پیشرو در زمینه فعالیت خود ارایه کننده جدیدترین فن آوری ها در زمینه محصولات نگهداری خودرو می باشد. دریافت گواهینامه های معتبر متعدد از موسسات استاندارد اروپا و همچنین تاییدیه های رسمی از تولید کنندگان برتر خودرو دنیا چون مرسدس بنز، بی ام و ،جنرال موتورز، کیا موتورز، هیوندای، اپل و …اثباتی بر این مدعاست.آلفا حرکت پرتوان در سال ۱۳۸۹ به عنوان نماینده رسمی و انحصاری سوناکس SONAX در ایران از سوی آن شرکت معرفی شد و تا امروز همکاری موفقی با آن شرکت داشته و موفق شده تا ارایه کننده مداوم سری کاملی از محصولات سوناکس SONAX در ایران باشد.


از سوی دیگر شرکت آلفا حرکت پرتوان با دایر کردن مجموعه سرویس AutoSpaپرچمدار بالاترین سطح استاندارد شستشو و دیتیلینگ و ترمیم بدنه و داخل خودرو در ایران می باشد و با استفاده از استانداردهای کارگاهی مجموعه و با تکیه بر دانش روز دنیا قدمی در جهت ایجاد فرهنگ نگهداری صحیح خودرو در سطح مالکان خودرو و همچنین آموزش استاندارد سوناکس سرویس SONAX SERVICE به مجموعه های خدماتی خودرو برداشته است.
این فعالیت ها، آلفا حرکت پرتوان را به تامین کننده و ارایه کننده خدمات به نمایندگی های برترین برندهای خودرو دنیا در ایران تبدیل کرده است. از این دست می توان به شرکت پرشیا خودرو نماینده بی ام و، معین موتور نماینده پورشه، آرتا تک نماینده مازراتی، افرا موتور نماینده ولوو و … اشاره کرد. دربخش بازار مصرف کنندگان نیزمحصولات و خدمات سوناکس SONAX امروز به راحتی و سرعت از راههای مختلف در سرتاسر ایران قابل تهیه و ارایه است چه به صورت خرید محصولات از فروشگاهها، چه خرید محصولات از کارواش ها و چه درخواست ارایه خدمات با استانداردهای سوناکس سرویس SONAX SERVICE آلمان در کارواش های منتخب سراسر ایران و چه خرید محصولات از فروشگاههای آنلاین تنها با چند کلیک. آلفا حرکت پرتوان امیدوار است که در کنار ارایه برترین محصولات و خدمات شایسته مشتریان ایرانی گامی در جهت ترویج فرهنگ صحیح نگهداری خودرو در ایران بردارد.

X