sonax

مجموعه خانه سلامت اتومبیل اتواسپا

شرکت ” آلفا حرکت پرتوان ” بعد از معرفی موفق برند SONAX در بازار ایران و همکاری موفق خود با این کمپانی، در اواخر سال۲۰۱۴ مجموعه خانه سلامت اتومبیل اتواسپا (AutoSpa) را به عنوان واحدی مستقل در زیر مجموعه خود تاسیس نمود. با تاسیس اتواسپا چشم انداز درخشان دیگری در مجموعه ” آلفا حرکت پرتوان ” ایجاد گردید.
مجموعه خانه سلامت اتومبیل اتواسپا پرچمدار بالاترین سطح استاندارد شستشوو دیتیلینگ و ترمیم بدنه و داخل خودرو در ایران می‌باشد و با استفاده از استانداردهای کارگاهی مجموعه و با تکیه بر دانش روز دنیا قدمی در جهت ایجاد فرهنگ نگهداری صحیح خودرو برداشته است.


این مجموعه قادراست تا تغییری را که شاید به شیوه سنتی ، روزها و بلکه هفته ها زمان لازم داشته باشد در زمانی در حد یک ساعت تا حداکثر یک روز کاری ، با دقتی کم نظیر به انجام رساند و این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا زمینه بازگرداندن شرایط ایده‌آل خودروهایشان را فراهم آورد به طوریکه مراجع خودرو خود را چون روز نخست پس از تولید ببیند و این در واقع عاملی است که اتواسپا را از سایر رقبای خود متمایز می‌سازد.


تیم ما
همکاری توأم با روابطی قوی و صادقانه عاری از هرگونه شعار، در جهت پیشبرد اهداف مجموعه و رضایت مندی مشتریان سرلوحه کار ما می‌باشد. همکاران ما با گذراندن دوره‌های آموزشی، آشنایی با مدرن‌ترین تکنیک‌ها، ابزار، تجهیزات و فن‌آوری روز زیر نظر اساتید مجرب از کمپانی‌های صاحب نام خارجی بهره می‌گیرند و به طور مداوم به روز می‌شوند تا بتوانیم در گرو اهداف بلند مدت مجموعه خانه سلامت اتومبیل اتواسپا در هر زمان در جهت هر چه بهتر برآورده کردن نیازهای مشتریان تلاش نماییم.

دیتیلینگ

مجموعه خانه سلامت اتومبیل اتواسپا نمایندگی رسمی ارائه خدمات دیتیلینگ با استانداردهای SONAX Service وخدمات بازسازی و ترمیم بخش‌های مختلف خودرو با بهره‌گیری از آخرین تکنیک و ابزارهای برند HBC-System می‌باشد . این مجموعه افتخار این را دارد که به یاری فناوری پیشرفته کمپانیهای SONAX و HBC-System و با تکیه بر شبکه قدرتمند فروش و کارگاه مجهز خود، سطح ارائه خدمات دیتیلینگ و ترمیم خودرو را تا جایگاهی مطلوب بالا برده و در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای را ایجاد نماید.

hbc

کارواش

carwash

ارائه خدمات شست‌و‌شوی بدنه و همچنین داخل کابین خودرو طبق استانداردهای SONAX SERVICE و با استفاده از باکیفیت‌ترین محصولات سوناکس در کارواش اتواسپا تجربه جدید و منحصر به فردی را برای مراجعان خود به ارمغان آورده است.
نظارت دقیق مسئولین مجموعه و همچنین بهره‌گیری از پرسنل آموزش دیده و مجرب موجب شده تا سطح ارائه خدمات به شکل قابل ملاحظه‌ای بالا رود و این امر کارواش اتواسپا را از دیگر رقبای خود متمایز می‌سازد.

X